W tym domu wakacyjnym wiele uwagi poświęcono pięknym detalom wnętrza. Dom najlepiej nadaje się dla rodziny z dziećmi, gdzie dzieci mogą wyładować dużo energii w strefie basenowej. W pokoju zabaw znajduje się bilard, tenis stołowy i mały barek. W kuchni domu można spodziewać się 2 kuchenek, 2 zmywarek i dużo miejsca w lodówce i zamrażarce. Okolica jest piękna, w odległości spaceru znajduje się przyjazna dzieciom piaszczysta plaża. Tutaj można również wybrać się na piękne spacery. Wybrzeże ma piękne piaszczyste plaże, a w głębi lądu krajobraz jest pełen kontrastów. Polecamy kościół Vor Frue w Kalundborg, który ma 5 wież. Ty i Twoja rodzina możecie również odwiedzić Sommerland Sjælland lub wyspy Sejerø i Nekselø z przystani promowej Havnsø. Na pierwszej wyspie można zobaczyć prehistoryczne groby i kościoły z wapiennymi malowidłami, a na drugiej ciekawe życie ptaków. Dom może być również wykorzystany do organizacji małych firm, ponieważ znajduje się w nim biała tablica i projektor, a także szybkie łącze internetowe i ekran. Odwiedź Sommerland Sjælland z rodziną, coś dla dziecięcych dusz w każdym wieku. Możesz też odwiedzić bajkowy zamek Dragsholm z XIV wieku. Mieści się w nim duch i doskonała restauracja dla smakoszy. Możesz również odwiedzić port Rørvig, gdzie znajdziesz przytulną atmosferę, wędzarnię ryb, powiązaną restaurację i połączenie promowe z Północną Zelandią. Można tu delektować się wędzonymi rybami, podczas gdy dzieci łapią kraby na molo. Na lodowcowym cyplu Odsherred poczujesz się jak w geoparku. Na nim, wzdłuż drogi Tumulus, z kurhanami i kopcami grobowymi, znajdziesz świadków z epoki kamienia i brązu, pozostałości opuszczonej 300 lat temu wioski leśnej w Ulkerup, Muzeum Szkła Hempel, a w Muzeum Odsherred kopię rydwanu słonecznego znalezionego na torfowisku Trundholm Mose. Zobaczysz także głaz Lommesten i zamek Næsholm Borg, który stoi na małej wyspie na jeziorze Nygård Sø między Højby i Nykøbing Sj. Dzieciom spodoba się oglądanie wielu wozów strażackich w Muzeum Pożarnictwa Odsherred, można też wybrać się na safari z fokami z portu w Rørvig.


Dom wakacyjny
Vig Lyng
E19442
Domy wakacyjne - Vig Lyng , Dania
- Sleeps up to 18
- 7 bedrooms
- 3 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Elementy wyposażenia
Aktywnosci w domu
Basen. : 21 m2
Bezplatny parking na dzialce : 6 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom energooszczedny
Dom wakacyjny : 270 m2
Ekspres do kawy.
Luxury Collection
Meble ogrod. wysokiej jakosci
Meble ogrodowe.
Odkurzacz.
Ogrod. : 2210 m2
Piecyk-koza.
Pralka automatyczna.
Przyjazny dla dzieci
Sauna
Smart TV : 3 szt
Suszarka automatyczna
TV kablowa, pr. niem. i skand.
Wanna z hydromasazem : 4 ludzie
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja