Wysoki dom wakacyjny na wyspie Edanö, w pobliżu Trosa i cieszący się widokiem na morze. Własna łódź wiosłowa jest zacumowana przy molo. W pobliżu znajdują się dwa duże pola golfowe, w ofercie wycieczki nad morze i zwiedzanie zamku. Sztokholm oddalony jest o 75 km. Zamek Tullgarns ma piękny park i oranżerię z kawiarnią i karczmą, które można odwiedzić. Wzdłuż rzeki Trosaån można odbywać piękne spacery i odwiedzać kawiarnie.


Dom wakacyjny
Trosa
S67076
Domy wakacyjne - Trosa , Szwecja
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Elementy wyposażenia
Bezplatny parking na dzialce : 5 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 88 m2
Dzialka naturalna z ogrodem : 3790 m2
Ekspres do kawy.
Grill
Meble ogrod. wysokiej jakosci
Meble ogrodowe.
Miejsce do oprawiania ryb zewn
Morze
Odkurzacz.
Pralka automatyczna.
Widok na morze.
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Porady wędkarskie
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja