Ciesz się swobodą wsi i obfitą dziką przyrodą w pobliżu Vissjön. Najbliższy sąsiad znajduje się również w odległości zaledwie 500 m. Dom położony jest wysoko na wzgórzu z widokiem na krajobraz Smålandii. W salonie znajduje się duży kominek, przy którym można spędzić przytulne wieczory. Wyobraź sobie trzaskający ogień po długim dniu na nartach! Na drugim piętrze stare drewniane ściany robią swoje i panuje tam szczególna atmosfera dzięki odsłoniętym belkom stropowym. Dobre połowy m.in. szczupaka i okonia. 20 km do IKEA, Älmhult. Możliwość wypożyczenia kilku rowerów.


Dom wakacyjny
Älmhult
S05031
Domy wakacyjne - Älmhult , Szwecja
- Sleeps up to 9
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Elementy wyposażenia
Antena sat/progr. niemieckie
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 150 m2
Ekspres do kawy.
Grill
Jezioro
Kominek.
Meble ogrodowe.
Miejsce do oprawiania ryb zewn
Odkurzacz.
Ogrod. : 2000 m2
Pralka automatyczna.
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Porady wędkarskie
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja