Część domu w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej spektakularnych ustawień w pobliżu Wybrzeża Amalfi, w prawdziwie czarującym krajobrazie z panoramicznym widokiem na góry, Wezuwiusz i Zatokę Neapolitańską, idealne miejsce do wypoczynku, zanurzone w sadach pomarańczowych i cytrynowych oraz kwitnących drzewach. Do dyspozycji gości dwa piękne tarasy do spożywania posiłków al fresco, gdzie można cieszyć się słońcem w dzień i wieczorną bryzą z widokiem na Zatokę Neapolitańską i wyspę Ischia. W różnych miejscach turystycznych w okolicy można wypożyczyć rowery, motocykle, samochody i łodzie. W pobliżu znajdują się również liczne restauracje, charakterystyczne pizzerie serwujące typowe produkty gastronomiczne. Supermarkety i sklepy znajdują się w odległości zaledwie rzutu kamieniem. Lokalizacja domu jest strategiczna, ponieważ znajduje się na bezpośredniej drodze do Ravello i Wybrzeża Amalfi - Positano (w odległości 12 km). Autostradą A1 w kierunku północnym, 1200 metrów od miejsca zakwaterowania, można dotrzeć do Pompei (7 km) ze stanowiskami archeologicznymi, lub można kontynuować do Castellammare di Stabia, aby wejść na piękną wyspę Capri, lub do Sorrento. Autostradą można również dotrzeć do Neapolu (30 km), bogatego w zabytki historyczne i kulturalne, lub do Caserty (50 km), z jej Reggią. Jadąc na południe, po Vietri sul Mare, południowej bramie Wybrzeża Amalfi, dotrzesz do pięknego miasta Salerno, znanego również z "Luci D'Artista". W odległości około 50 km znajduje się również malownicza nekropolia Paestum ze wspaniałymi grecko-rzymskimi świątyniami, a także wybrzeże Cilento z perłami Palinuro, Marina di Camerota i Agropoli.


Polowa blizniaka
Sant Egidio Monte Albino
IKA156
Domy wakacyjne - Sant Egidio Monte Albino , Wlochy
Numer rejestracyjny: IT065130C26V7HRK7Z
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Elementy wyposażenia
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dzialka ogrodzona
Grill
Koszty zuzycia w cenie
Meble ogrod. wysokiej jakosci
Meble ogrodowe.
Odkurzacz.
Polowa blizniaka : 85 m2
Pralka automatyczna.
W pelni klimatyzowany
Widok panoramiczny
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja