Domy wakacyjne - Saint Martin De Seignanx , Francja - FCS275 1
Domy wakacyjne - Saint Martin De Seignanx , Francja - FCS275 2
Dom wakacyjny
Saint Martin De Seignanx
FCS275

Domy wakacyjne - Saint Martin De Seignanx , Francja

  • Sleeps up to 22
  • 10 bedrooms
  • 6 bathrooms
  • Up to 2 pets allowed
Położony w Saint Martin de Seignanx, zaledwie 18 km od Biarritz, ten przestronny dom wakacyjny oferuje idylliczne otoczenie z prywatnym basenem z podgrzewaną wodą i rozległym ogrodem. Położona pomiędzy Landes i Krajem Basków, około 7 kilometrów od Bayonne i zaledwie 10 kilometrów od wybrzeża, ta nieruchomość obiecuje niezapomniane wakacje dla rodzin lub przyjaciół. Nieruchomość składa się z dwóch połączonych ze sobą części. W głównym domu znajduje się dobrze wyposażona kuchnia z kilkoma piekarnikami. Przylegająca do niej jadalnia wygodnie pomieści 14 osób, a salon z sofą i stołem bilardowym zachęca do relaksu. W części biurowej znajduje się rozkładana sofa i telewizor. Na górnych poziomach znajdują się przestronne sypialnie i kilka łazienek. W oddzielnym, odnowionym XVII-wiecznym gospodarstwie na parterze znajduje się duża część dzienna z sofami, barem i różnymi udogodnieniami, w tym strefą fitness. Sypialnie i łazienki oferują komfort i niezbędne udogodnienia. Na pierwszym piętrze tego domu wiejskiego znajdują się również dodatkowe sypialnie wyposażone w miejsce do przechowywania, pościel i przybory toaletowe. Na zewnątrz znajdują się rozległe tereny z lasami, łąkami i śródziemnomorską roślinnością. Znajduje się tu kort tenisowy i różne place zabaw dla dzieci. Tarasy wyposażone w sprzęt rekreacyjny, taki jak stół do tenisa stołowego i meble ogrodowe, zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Prywatny basen z podgrzewaną wodą, dostępny na życzenie od 28 kwietnia do 1 listopada (ogrzewanie wliczone w cenę wynajmu), oferuje różne udogodnienia i środki bezpieczeństwa zapewniające przyjemne wrażenia. Do dyspozycji Gości jest taras od strony wschodniej z drewnianym stołem w pobliżu kuchni i miejscami do siedzenia w ogrodzie, które oferują słońce lub cień. Dla miłośników gotowania na świeżym powietrzu dostępny jest również grill na węgiel drzewny. Na miejscu dostępne są również usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, takie jak lekcje tenisa, lekcje gotowania i indywidualne przygotowywanie kolacji (za dodatkową opłatą). Obiekt położony jest przy wiejskiej drodze w odległości 2 km od miejscowości St Martin de Seignanx (piekarnia, sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie itp.).

Elementy wyposażenia

All Inclusive
Basen na zewnatrz. : 105 m2
Bezplatny parking na dzialce : 6 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 550 m2
Ekspres do kawy.
Grill
Koszty zuzycia w cenie
Meble ogrodowe.
Pralka automatyczna.
Suszarka automatyczna
Widok na okolice
WiFi
Zmywarka

Lokalizacja

Informacje o domu wakacyjnym

Fakty

  • Zwierzęta domowe: 2
  • Budowa (rok): 1950
  • Odnowiona: 2015
  • Nasza ocena jakości: 3
  • Łóżka dla dorosłych: 18
  • Łóżka dla dzieci: 4
  • Liczba dzieci gratis (do 4 lat): 0
  • Obiekty

  • Basen na zewnatrz. : 105 m2
  • 1 TV
  • TV: kanaly francuskie
  • Internet Wi-Fi
  • Piekarnik
  • Basen ogrodzony
  • Alarm utoniecia
  • Podgrzewany basen zewnetrzny
  • Pilkarzyki
  • Liczba wysokich krzesełek: 1
  • Liczba łóżeczek dziecięcych: 1
  • Pokoje

  • W kuchni: ciepla i zimna woda
  • Kuchnia
  • Lazienka numer 1 - Prysznic i wanna
  • Lazienka numer 2 - Prysznic i wanna
  • Lazienka numer 3 - Prysznic i wanna
  • Lazienka numer 4 - WC: ciepla/zimna woda., Prysznic i wanna
  • Lazienka numer 5 - Prysznic.
  • Lazienka numer 6 - WC: ciepla/zimna woda., Prysznic.
  • Pomieszczenie rekreacyjne numer 1
  • Pomieszczenie rekreacyjne numer 2
  • Sypialnia numer 1 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 10 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 2 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 3 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 4 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 5 - Lozko pojedyncze (3 siedzenia)
  • Sypialnia numer 6 - Lozko pojedyncze (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 7 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 8 - Lozko pojedyncze (1 siedzenia), lozko pietrowe (1 siedzenia)
  • Sypialnia numer 9 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Toaleta numer 1 - WC: bez umywalki
  • Toaleta numer 2 - WC: bez umywalki
  • Toaleta numer 3 - WC: bez umywalki
  • Toaleta numer 4 - WC: bez umywalki
  • Udogodnienia

  • Plyta elektryczna
  • Lodowka.
  • Zamrazarka.
  • Ekspres do kawy.
  • Mikrofalowka
  • Pralka automatyczna.
  • Suszarka automatyczna
  • Zmywarka
  • 1 DVD
  • Ogrzewanie / Energia

    Na zewnątrz

  • Meble ogrodowe.
  • Bezplatny parking na dzialce : 6 Miejsc park.
  • Grill
  • Liczba leżaków: 10
  • Taras lub podobne - Taras/balkon
  • W pobliżu

  • Odlegtosc od lotniska: BIQ : 30000 m
  • Najblizsza restauracja: 2500 m
  • Nablizsze miasto: 2000 m
  • Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje

    najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.

    Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.

    Odkryj