Te komfortowe domki z bali drewnianych znajdują się zaledwie około 5 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego w pobliżu Mielna, w pobliżu PPO329/438/439. Są one komfortowo i bardzo przytulnie urządzone. Na dużym wspólnym terenie znajduje się wiele urządzeń do zabawy dla dzieci, takich jak badminton, siatkówka i koszykówka. Jest też prawdziwy drewniany domek do zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko. Niedaleko jest do jeziora Jamno z możliwością wędkowania i własnym molo. Dla każdego domku dostępna jest łódź wiosłowa. Domki wyposażone są w ogrzewanie podłogowe w salonie, dzięki czemu nawet w zimie jest przytulnie i ciepło. Wycieczka żeglarska po jeziorze Jamno możliwa na życzenie. (obok PPO459, 200m od PPO480/481). Istnieje możliwość dokupienia Höniga.


Dom wakacyjny
Podamirowo
PPO459
Domy wakacyjne - Podamirowo , Polska
- Sleeps up to 8
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 2 pets allowed
Elementy wyposażenia
Antena sat/progr. niemieckie
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 98 m2
Ekspres do kawy.
Grill
Jezioro
Kominek.
Meble ogrodowe.
Pralka automatyczna.
Widok na jezioro
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja