W małej wiosce na zboczach gór Uka znajduje się to urocze mieszkanie wakacyjne, które rozciąga się na parterze i pierwszym piętrze. Mieszkanie, w spokojnej okolicy, jest urządzone z wielką starannością. Wspaniały widok jest decydującym czynnikiem przy wyborze tego domu wakacyjnego, który znajduje się powyżej Brse. Zadaszony taras znajduje się na parterze, na który prowadzi kilka stopni. Lokalizacja jest idealną bazą wypadową do zwiedzania zatoki Kvarner i Istrii, a także plaż poniżej Brse, które należą do najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem.


Polowa blizniaka
Opatija-Brsec
CKO709
Domy wakacyjne - Opatija-Brsec , Chorwacja
- Sleeps up to 5
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Elementy wyposażenia
30 Flex cancellations
All Inclusive
Basen na zewnatrz. : 21 m2
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dzialka ogrodzona
Ekspres do kawy.
Grill
Koszty zuzycia w cenie
Meble ogrodowe.
Morze
Polowa blizniaka : 67 m2
Przyjazny dla zwierząt
Widok na morze.
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja