Witamy w pięknym domu wakacyjnym w górach w naturalnym otoczeniu w Hovden Dom posiada duże i słoneczne tarasy, idealne na jasne poranki z długimi śniadaniami. W "górskim ogrodzie" można cieszyć się przytulnymi wieczorami przy grillu. Latem w okolicy jest piękna przyroda i wspaniałe szlaki turystyczne z górskiej miejscowości Hovden. Tutaj można wypożyczyć łodzie i rowery, popływać lub łowić pstrągi (nie zapomnij o licencji wędkarskiej). Okolica jest świetna do zwiedzania na rowerze, wybierania się na wycieczki rowerowe lub jednodniowe wyprawy rowerowe. Można też wybrać się na miły spacer w Haukelisenter. W deszczowe dni dobrą alternatywą może być park wodny w Hovden. Zimą okolica oferuje nowoczesny teren narciarski i kilometry tras biegowych. Setesdalen ma bogate życie zwierzęce i roślinne oraz długą i dobrze zachowaną historię kultury.


Dom wakacyjny
Hovden
N35090
Domy wakacyjne - Hovden , Norwegia
- Sleeps up to 13
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Elementy wyposażenia
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 130 m2
Ekspres do kawy.
Grill
Jezioro
Meble ogrodowe.
Odkurzacz.
Piecyk-koza
Pralka automatyczna.
Sauna
Suszarka automatyczna
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Porady wędkarskie
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja