Tutaj można spędzić wakacje w Baric Draga, w komfortowo wyposażonych mieszkaniach wakacyjnych (CKV120,121,388) i w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Już przy pierwszej porannej filiżance kawy można podziwiać wspaniały widok na morze i sąsiednią wyspę Pag. Za domem czeka na Ciebie taras na towarzyskie godziny i przytulne wieczory z grillem. Te mieszkania wakacyjne korzystają z betonowej i kamiennej plaży bezpośrednio przed domem, gdzie można cieszyć się pływaniem w pełni. Samochodem można łatwo dotrzeć do pobliskiego Parku Narodowego Paklenica lub zabytkowego miasta Zadar. W Zadarze jest wiele wydarzeń i dobrych restauracji.
Mieszkanie
Lukovo Sugarje
CKV120
Apartament - Lukovo Sugarje , Chorwacja
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
5
out of 5
Elementy wyposażenia
All Inclusive
Bezplatny parking na dzialce : 2 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dzialka przy wodzie : 200 m2
Ekspres do kawy.
Grill
Internet
Koszty zuzycia w cenie
Meble ogrodowe.
Mieszkanie : 42 m2
Widok panoramiczny
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja