Ten stary kamienny dom został odnowiony w przytulny dom wakacyjny. Oferuje on wyjątkowy widok na zatokę i klify Lovcen, jak również na wzniesienia Orjen. Po drugiej stronie drogi, która latem jest stosunkowo dobrze przejezdna, znajduje się morze. Sypialnie z łazienkami są na parterze, kuchnia i salon, z pięknym tarasem z przodu, są na pierwszym piętrze. Trzecie piętro to otwarta galeria z małym tarasem. Na piętra prowadzą wewnętrzne schody. W pobliżu znajduje się główny port, który łączy Kotor z sąsiednimi krajami. Stare miasto Kotor, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, znajduje się zaledwie 4 km od hotelu.


Dom wakacyjny
Kotor-Muo
MNK039
Domy wakacyjne - Kotor-Muo , Czarnogóra
- Sleeps up to 10
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Elementy wyposażenia
All Inclusive
Bezplatny parking na dzialce : 1 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 110 m2
Dzialka ogrodzona
Grill
Koszty zuzycia w cenie
Meble ogrodowe.
Pralka automatyczna.
Widok panoramiczny
WiFi
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja