Bardzo blisko plaży Femmøller, na popularnym osiedlu wakacyjnym, można cieszyć się pięknymi wakacjami w tym domu o każdej porze roku. Działka jest płaska z przestrzenią do zabawy i biegania. Dzieci znajdą wieżę zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawkami. Duży, częściowo zadaszony taras jest idealny do przytulnego grillowania lub opalania się w ciepłe dni. Dom jest nowocześnie i komfortowo urządzony. Plaża jest idealna dla rodzin z dziećmi i miłośników windsurfingu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się boisko do gry w bule. Ścieżka rowerowa prowadzi wzdłuż wody do miasta Ebeltoft.


Dom wakacyjny
Femmøller Strand
D17581
Domy wakacyjne - Femmøller Strand , Dania
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Elementy wyposażenia
Antena sat/progr. niemieckie
Bezplatny parking na dzialce : 3 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom energooszczedny
Dom wakacyjny : 106 m2
Ebeltoft Svømmehal (gratis)
Ekspres do kawy.
Grill
Meble ogrodowe.
Odkurzacz.
Park wodny-wstep gratis
Piecyk-koza.
Pralka automatyczna.
Przyjazny dla dzieci
Sauna
Wanna z hydromasazem : 2 ludzie
Zmywarka
Lokalizacja
Informacje o domu wakacyjnym
Fakty
Obiekty
Pokoje
Udogodnienia
Ogrzewanie / Energia
Na zewnątrz
W pobliżu
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje
najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.
Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Odkryj
Miejsca docelowe
Inspiracja